Sepetinizde herhangi bir ürün bulunmamaktadır.
Dilerseniz hemen mağazamızdaki ürünlere göz atabilirsiniz.
Toplam :
  Alışverişi Tamamla

COMODO ANTIVIRUS ADVANCED 3 +1 KULLANICI

Comodo

₺199,90 ₺129,90 KDV Dahil

%35 İndirim

ÜCRETSİZ KARGO

Toplamda 4 bilgisayara yüklenebilir.

 

Savunma+ Teknolojisi

Çok katmanlı koruma kalkanları Antivirus, Ağ Duvarı (Firewall) , Auto Sandbox, HIPS ve Viruscope casus yazılım tarama, algılama, davranış analizi ve Dosya Değerlendirme sistemlerini içerir. Şüpheli dosyaları tespit etmekle kalmayan, tarayıp tehditleri bilgisayarınıza zarar vermeden izole eden proaktif koruma, güvenilir yayıncıları bulut tabanlı beyaz listeye alma teknolojisi ile güvenli dosyaları ve yayıncılarını kolaylıkla tanır.

Auto-Sandbox Teknolojisi

Patent başvurusu yapılmış bu teknoloji bilinmeyen uygulamaları önce Windows işletim sistemine ya da önemli kullanıcı verilerine zarar vermeyecek güvenli bir sanal ortamda çalıştırarak bilgisayarınızda çalışmasının güvenli olup olmadığına karar verir.

Antivirüs

Virüslerin sürekli olarak izini süren sistem, bilgisayarınızda gizlenen tüm kötü yazılımları tespit eder ve imha eder.

Bulut Tabanlı Antivirüs

Bulut tabanlı antivirüs tarama sistemi, kullanıcı kendi makinasında en güncel virüs tanımlarına sahip olmadığı durumda dahi, zararlı dosyaları algılayıp engellenmesini sağlar.

Oyun Modu

Siz oyun oynarken, Comodo Internet Security güvenilmeyen dosyaları engelleme ya da çalışmalarına izin verme noktasında sizi karar vermek zorunda bırakmaz bu kararı sizin için kendisi verir. Oyun Modunda çalıştırıldığında uyarılar, virüs veritabanı güncelleştirmeleri ya da zamanlanmış taramalar gibi oyun deneyimini bölebilecek operasyon bildirimlerini engeller.

Chromodo Güvenli Tarayıcı

Hızlı ve güvenli internet tarayıcısı ile maksimum online güvenlik sağlar.

Geekbuddy ile 7/24 Uzaktan Destek:

Bilgisayarınızda karşılaştığınız her türlü sorununuzla ilgili olarak Comodo’nun güvenlik uzmanı ile 7/24 chat yapabilir, virüs temizleme ve tüm Windows sorunlarını çözmede yardımcı olmaları için teknik destek alabilirsiniz.

Uyumluluk

Windows10, Windows 8, Windows 7, Windows Vista and Windows XP (32-bit VE 64 bit versiyonlarıyla uyumlu).

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Benzer Ürünler